ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.
Menü
Kategoriler Markalar Fırsat Ürünleri Kampanyalar

Hakkımızda

2005 yılında Makine Mühendisi Kadir TEPEOĞLU tarafından TEPE MAKİNA adı altında kurulmuştur.
İlk kuruluş amacı mekanik tesisat plan proje gibi mühendislik faaliyetleri olarak geçse de kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek ilerleyen dönemlerde firmamız taahhüt alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Taahhüt sektöründe ki hızlı yükselişi ile birlikte firmamız toptan mekanik tesisat malzeme satışında da söz sahibi olmuştur. Bu sebeple TEPE MAKİNA olan firmamız TEPEOĞLU MAK. MÜH. İNŞ. SAN ve TİC. LTD. ŞTİ. şirketine dönüştürülmüş, 2021 Yılında ise  
TEPEOĞLU ISI SANAYİ TİCARET A.Ş. olarak yoluna kararlı ve güçlü adımlarla devam etmektedir.

Ayrıca firmamız TEPEOĞLU GRUP olarak 2010 yılında inşaat sektörü alanında da hizmet vermeye başlamıştır. İnşaat sektöründe Aktepe Apartmanı ile başlayan serüvenimiz Göktepe - Korutepe 1. Etap – Göztepe – Kartepe – Korutepe 2. Etap – Nurtepe ve Doğatepe siteleri ile devam etmekte olup bu süreçte sayısız dairelerimizi müşterilerimize sorunsuz teslim etmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
İnşaat ve bulunduğumuz her sektörde müşteri memnuniyetini ivedilikle önemsemekteyiz.

TEPEOĞLU GRUP olarak en büyük hedefimiz
kombikazantesisat oluşumumuz ile  tüm dünyaya hakimiyetini kuran internet sektöründe en üst konuma gelerek burada liderliği yakalamak ve  korumaktır.