ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.
Menü
Kategoriler Markalar Fırsat Ürünleri Kampanyalar

Sık Sorulan Sorular

1.Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilir?
Kombikazantesisat.com olarak anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin köklü kargo firmalarından olan Ups kargo güvencesiyle siparişlerinizin gönderimi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.
 
2.Siparişimin kargoya ne zaman teslim edildiğini nasıl öğrenebilirim?
Siparişinizin kargoya verildiği zamanı destek hattımız olan 0850 850 8373 arayarak veya satış temsilcimizden öğrenebilirsiniz.
 
3.Siparişimi kargo şubesinden teslim alabilir miyim?
Teslim fişi üzerinde bulunan şahsın kendisi kimliği ile kargo şubesine başvurması halinde ürünleri kargo şubesinden kendisi teslim alabilmektedir.
 
4.Teslimat adresinde şahsen bulunmuyorsam, siparişim kime teslim edilir?
Sipariş ettiğiniz ürünler, kargo yetkilisi tarafından; size, kombikazantesisat.com alışveriş sayfasında belirtmiş olduğunuz başka bir isme ya da ispatlandığı takdirde 1. dereceden akrabanıza resimli kimlik kontrolü ve teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilecektir. Teslimat sırasında yukarıdaki koşullardan hiç biri gerçekleşmemişse kargo yetkilisi adrese bir haber formu bırakacak. Kargonuz 3 iş günü süresince bulunduğunuz ilin kargo şubesinde bekletilecektir. Aksi takdirde ürününüz depomuza geri gönderilecektir. Bu noktadan sonra müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçmeye çalışacak, buna göre siparişinizin durumuna karar verilecektir.
 
 
5.Teslim sırasında ve/veya sonrasında bedel ödeyecek miyim?
Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte aynı anda faturalandırılmaktadır.
 
1.Nasıl ürün sipariş edebilirim ?

Hızlıca yeni üyelik oluşturun veya üye girişi yapmadan devam edin. Mevcut kategoriler içinden satın almak istediğiniz ürünü seçiniz ve Sepete at butonuna basınız. Ardından adres bilgilerinizi ödeme yönteminizi seçin ve alışverişinizi tamamlayın.
 
 
2.Siparişimin gönderim durumunu sitenizden takip edebilir miyim?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile bir gönderim numarası iletilecektir. Bu numarayı kullanarak siparişinizi sitemizde bulunan sipariş takibi kısmından takip edebilirsiniz.
 
 
3.Siparişlerim gecikirse neler yapabilirim?

Eğer ürününüz, en geç  5 gün içerisinde adresine ulaşmazsa mesai günleri olan pazartesiden cumaya kadar olan  günlerde mesai saatleri (08.30-18.00) dahilinde 0850 850 8373 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Temsilcimiz ile görüşerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.
 
 1.Siparişimi iade edebilir miyim?

 Herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin on dört gün içerisinde    mesafeli satış sözleşmesi yaparak sitemizden satın almış olduğunuz ürünü iade edebilirsiniz. Sitemize üye girişi yaparak iptal/iade değişim talebinizi oluşturarak elinizdeki ürünümüzü kargo bedeli size ait olmak şartıyla geri iade almayı taahhüt ederiz.
 

2.Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Kargoyla ulaştırılan ürünler eğer kargoya verildiyse, ürünü teslim almadan geri gönderebilirsiniz. Ürünün kargodan geri dönme süresi tahmini 1-3 iş günüdür. Bu süre içerisinde sitemize üye girişi yaparak iptal/iade değişim talebinizi oluşturmanız gerekmektedir. Ürün geri döndükten sonra kontrol edilerek siparişin iadesi yapılır.
      
3.Hasarlı paketler için nasıl bir yol izlemeliyim?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız, Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede destek hattımız olan bu 0850 850 8373 numaradan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.
 

 4.Faturalarım bana nasıl ulaştırılacak?

Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir.

5.Siparişimle birlikte faturam elime ulaşmadı , ne yapabilirim?

Siparişleriniz, siz aksini talep etmediğiniz sürece, faturalarıyla beraber gönderilir. Gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde faturanız bulunmaktadır. Eğer faturanız siparişinizle beraber size teslim edilmediyse, lütfen kargo görevlisinden faturanızı isteyiniz. Faturanızın size teslim edilmemesi halinde, lütfen görevli kişiye tutanak tutturarak durumu en kısa sürede bize bildiriniz. Bu durumda kargo firmasından faturanızın bulunması istenecektir. Eğer faturanız bulunamıyorsa size faturanızın, kaşeli bir kopyasını göndereceğiz.

1.Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Kombikazantesisat.com’dan üye olmadan da hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Üye olmadan yapacağınız alışverişlerde size kargo durumunuzu bildirebilmemiz için mail adresi girmeniz zorunludur. Ayrıca sipariş esnasında faturaya yazılması için TC kimlik numarası girilmesi yasal zorunluluktur.

2.Üye olmadan verilen siparişin takibi nasıl yapılır?

Üye olmadan alışveriş yapmak için vermiş olduğunuz mail adresine göndermiş olduğumuz sipariş takip numarası ile Sipariş Takibi sayfasında takip edebilirsiniz.
 
3.Üye olanların ne gibi avantajları bulunmaktadır?

Üye olarak yapacağınız alışverişlerde üyelerimize özel tanımlanan indirim, kampanyalardan yararlanabilirsiniz.