ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 1 ürün var.
Menü
Kategoriler Markalar Fırsat Ürünleri Kampanyalar

Vaillant 8-065 Mono Inv. Split Klima 24000 BTU/H (İç ve Dış Ünite)

23,426.10 TL

Marka
:
Kategori
:
Barkod
:
4024074812228

Vaillant VAI 8-065 WN A++ 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima


Azami Enerji Tasarrufu

Verimlilik açısından ön plana çıkmayı başarmaktadır. A++ sınıfında yer alan Vaillant duvar tipi klima oldukça etkili bir şekilde havayı soğutur. Sıcak havaların boğucu etkisini yok etmek için tercih edilebilir. Elektriği kullanarak havanın soğutulmasını sağlar.


Çevreci Bir Yaklaşım

R32 olarak isimlendirilen bir akışkan sayesinde sistem görevini yerine getirmektedir. Bu sayede ekolojik dengenin korunmasına önemli derecede katkı sağlar. Farklı kapasiteleri desteklediği için etkili sonuçlar gözlemlemenize yardımcı olur.


Kompakt Dizaynın Etkisi

Farklı türdeki evlerde kullanılması için geliştirilmiş bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım oldukça fazla kişinin beğenisini kazanmıştır. Estetik bir dizayn söz konusu olduğu için evlerde dekorasyon unsuru olarak görülebilir.Farklı Fonksiyonları Kullanın

I FEEL olarak adlandırılan bir mod sayesinde odadaki havanın sıcaklık seviyesini algılayabilir. Böylece sizler için uygun olan ortam şartları sadece birkaç saniye içerisinde oluşturulabilir. Diğer fonksiyonlarla birlikte günün her saatinde odanızı soğutabilirsiniz.


Rahatça Uykuya Dalın

Düşük enerji tüketen ve sizleri rahatsız etmeyen modla birlikte tüm gece boyunca uyuyabilirsiniz. Sıcak havalarda uyku sorunu çeken kişiler bu sayede çok daha kaliteli bir deneyim elde edebilirler.


Ekstra Konfor Sunar

Sessiz bir şekilde çalıştığı bilinmektedir. Böylece gün boyunca projelerinize rahatlıkla odaklanabilirsiniz. Herhangi bir şekilde gürültü çıkmayacağı için evinizde rahatça vakit geçirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Klima Tipi

   

  Duvar

 • Enerji Sınıfı-Isıtma

   

  A+

 • Renk

   

  Beyaz

 • Enerji Sınıfı-Soğutma

   

  A++

 • Isıtma Kapasitesi

   

  29002 Btu

 • Marka

   

  Vaillant


Yorum Yap Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.